چرا هدایای تبلیغاتی برای همه جذاب هستند؟

جذابیت هدایای تبلیغاتی

فهرست مطالب

چرا هدایای تبلیغاتی برای همه جذاب هستند؟

چرا هدایای تبلیغاتی برای همه جذاب هستند؟ دریافت هدایای رایگان احساسی مانند برنده شدن در یک بازی شانسی ایجاد می‌کند. چه در یک سوپر مارکت نمونه رایگانی دریافت کنید، چه عضویت آزمایشی در باشگاهی که نزدیک شماست، همیشه جذاب است که برای کاری که نکرده‌اید چیزی دریافت کنید. این دلیل هوشمندانه‌‌ای برای کسب و کار شماست تا استراتژی هدایای تبلیغاتی رایگان را در نظر بگیرید!

تعریف هدایای تبلیغاتی چیست؟ چگونه می‌‌توانید از چیزهای “رایگان” به عنوان تکنیک موثر فروش استفاده کنید؟ بیایید وارد بحث شویم و راجع به این صحبت کنیم که چرا مردم عاشق چیزهای رایگان هستند!
زمانی که افراد ارزش چیز رایگانی را بررسی می‌کنند، به این نتیجه میرسند ارزش زیادی دارد.

چرا هدایای تبلیغاتی رایگان اینقدر موثرند؟

چرا هدایای تبلیغاتی رایگان اینقدر موثرند؟

در مقاله چرا هدایای تبلیغاتی برای همه جذاب هستند؟ دلایل استفاده از این نوع تبلیغات برای شما ارائه شده است. پروموشن‌­های رایگان به دلیل اصل اثر متقابل، بسیار اثرگذار هستند. اگر بخواهیم مقایسه کنیم مانند ضرب المثل “نمک گیر کردن” هستند، یعنی ما آنچه را گرفته‌ایم، جبران می‌کنیم. برای مثال، اگر با یک دوست برای ناهار بیرون بروید و او هزینه رستوران را حساب کند، به احتمال زیاد دفعه بعدی شما برای جبران، حساب خواهید کرد.

چنین مفهومی در رابطه با هدایای تبلیغاتی نیز صدق می­‌کند. با هدیه دادن یک محصول رایگان به مشتری بالقوه، شما امیدوار هستید که مشتریان در عوض از شرکت شما چیزی بخرند یا فروش شما را افزایش دهند و آگاهی از برند را برای شما بالا ببرند.

شاهد این مدعا اعداد هستند. به آن­‌ها نگاهی بی­اندازید.

چه یک سازمان دولتی باشید یا یک شرکت خصوصی، هدایای تبلیغاتی می­‌توانند در بازاریابی شما موثر باشند! آن­‌ها محصولات رایگانی هستند که مشتریان عاشق دریافت آن­‌ها هستند.

اگر می­‌خواهید فروش­تان را افزایش دهید یا به مشتریان جدیدی از بازارتان دسترسی پیدا کنید، استفاده از روانشناسی محصولات مجانی جای خوبی برای شروع است! بیایید به مثالی از یک سالن آرایشی نگاهی بی­اندازیم که برق لب رایگان هدیه می­‌دهد.

زمانی که مشتری متوجه این شد که برق لب مفید است، او احساس خوبی نسبت به آن پیدا می­‌کند. البته ممکن است در سناریویی دیگر، برق لب را مفید نیابد و دیدگاه بدی نسبت به محصول تبلیغاتی در او ایجاد شود. بعد از تجربه مثبت، مشتری احتمال زیاد از شما خرید می­‌کند یا شما را به دیگران معرفی می­‌کند. به خاطر داشته باشید، با ارایه هدایای تبلیغاتی باکیفیت و مفید، نتایج بهتر و مشتریان شادتری خواهید داشت.

نکاتی برای استفاده موثر از هدایای تبلیغاتی رایگان

نکاتی برای استفاده موثر از هدایای تبلیغاتی رایگان

هر کسب و کاری می‎­تواند از قدرت پروموشن‎­های تبلیغی در بازاریابی استفاده کند. از این گذشته، محصولات تشویقی یا پروموشن­‌ها می­‌توانند به شما در شبکه­‌سازی، معرفی به دیگران، تقویت برند شما و خیلی موارد دیگر کمک کنند. از این 5 نکته پیروی کنید تا مطمئن شوید که به طور موثر از هدایای تبلیغاتی استفاده می­‌کنید.

متناسب با کسب و کارتان هدیه­‌ها را تهیه کنید.

چه یک شرکت ساختمانی باشید یا یک کلنیک حیوانات، هدایای تبلیغاتی باید به بهترین شکل با آن کسب و کار هماهنگ باشد!

استفاده از کالاهای روزمره

زمانی آگاهی از برند بیشتری به دست می‌­آورید که از کالاهایی با مصرف روزانه، مانند لیوان تبلیغاتی یا انواع تقویم، جاکلیدی، سررسید و . . . .  استفاده کنید.

از هدایای تبلیغاتی به عنوان کارت ویزیت استفاده کنید

به مشتریان چیزهایی بدهید که آن‌ها بتوانند از آن استفاده کنند. مثل فلش مموری کارتی و خودکارهای خوش­ استایل.

به محصولاتی با ماندگاری بالا فکر کنید

هرچه هدیه شما ماندگارتر باشد، مشتریان بیشتری برند و لوگوی شما را خواهند دید.

ایجاد ارتباط کنید

ارتباط قوی با مشتری برای هرکسب و کار بسیار اهمیت دارد و کالاهای تبلیغی رایگان، راه بی­نظیری برای ایجاد چنین ارتباطی است.

اهمیتی ندارد که از کدام روش استفاده می­‌کنید، مهم این است که هدایای تبلیغاتی رایگان بازاریابی شما را تقویت می­‌کند. مصرف­ کنندگان عاشق آن­‌ها هستند و شما فروش­تان را افزایش خواهید داد.

ارایه یک محصول مجانی به همراه خود پیروزی کوچک ولی قطعی به همراه دارد زیرا در آن ریسکی نیست. به خصوص زمانی که شما برای اولین بار محصولات­تان را به نمایش گذاشته‌­اید.

آنچه که باید قبل از خرید هدایای تبلیغاتی بدانید

آنچه که باید قبل از خرید هدایای تبلیغاتی بدانید

کالاهای تولید شده باکیفیت و معتبر باعث افزایش آگاهی از برند، رشد فروش و به دست آوردن مشتریان وفادار می­‌شود. به هرحال برای اینکه مطمئن شوید این اقلام موثر هستند، تعدادی ویژگی وجود دارد که به خاطر بسپارید.

کاربردی بودن

پروموشن‌­ها و تخفیف‌ها باید همیشه برای مشتریان شما قابل استفاده باشد. از این گذشته شما می­‌خواهید که این کالاها بارها و بارها استفاده شوند تا افراد بیشتری برند شما را ببینند!

کیفیت خوب

هدایای کم کیفیت می‌­تواند منجر به تضعیف تصویر ذهنی از برند شما شود. حتی اگر بودجه کمی دارید باز هم می­‌توانید کالاهای عالی پیدا کنید.بهتر است هدایای تبلیغاتی از برندهایی تهیه شوند که کیفیت محصولات خودرا تضمین میکنند

مرتبط بودن

هدایای تبلیغاتی شما باید این ایده را به مشتریان بدهد که کسب و کارتان چه چیزی به آن­‌ها پیشنهاد می­‌دهد. برگزارکننده یک رویداد ورزشی هستید؟ یک بشقاب پرنده یا حوله ورزشی را امتحان کنید.مشورت با مشاوران زبده تبلیغاتی در این مساله یارای شماست.

کلام پایانی

چه یک ساک دستی تبلیغاتی چه یک چتر، مردم عاشق دریافت چیزهای رایگان هستند! دفعه بعدی که به دنبال سرعت دادن به بازاریابی­تان هستید، هدیه دادن یک کالای تحسین برانگیز را امتحان کنید. شگفت‌­زده خواهید شد که چنین حرکت کوچکی چگونه می­‌تواند برای شما، مشتریان خوشحال بیاورد.

شما برای ایجاد این خوشحالی در مخاطبانتان و سرعت دادن به این بازاریابی شگفت انگیز میتوانید روی مجموعه هدایای تبلیغاتی و سازمانی کادو 360 حساب ویژه باز کنید.

چرا کادو 360

  • ساده سازی فرایند هدیه به مشتریان و کارمندان شرکت
  • انجام صفر تا صد تهیه هدیه در زمانبندی دقیق
  • تخصص در انتخاب و نوع هدیه بر اساس تجربه
  • ارائه قیمتهای رقابتی و تنوع در محصولات
  • ارائه ضمانت کیفی برای کلیه محصولات

با مقاله با ست مدیریتی آشنا شوید  همراه ما باشید.

منبع:
swagdrop.com

enemad-logo
enemad-logo