چرا جاکلیدی؟!

چرا جاکلیدی؟!

فهرست مطالب

چرا جاکلیدی؟!

اگر به دنبال یک هدیه تبلیغاتی ارزان و کاربردی هستید پیشنهاد کادو360 به شما جاکلیدی تبلیغاتی است. هدایایی تبلیغاتی جاکلیدی و یا سرکلیدی تبلیغاتی از دوام بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و به دلیل داشتن تنوع بالا و کاربردی بودن در بین افراد با سلیقه‌های مختلف بسیار محبوبیت دارد.

جاسوییچی تبلیغاتی کادو 360

جاسوییچی تبلیغاتی را می‌توان به هر مناسبت هدیه داد و برای همه سلیقه‌ها از آن استفاده کرد. جاکلیدی تبلیغاتی کادو360 راهی بسیار کاربردی برای رساندن پیام شما به مخاطبین است

کادو 360 کلیه خدمات برندینگ روی انواع جاکلیدی را جهت رساندن پیام شما به مخاطبانتان را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. با چاپ لوگو نام تجاری، آدرس و شماره تماس برروی این محصول با کمترین هزینه نام تجاری و نام برند خود را در معرض دید عموم قرار دهید.

جا کلیدی و جاسوییچی تبلیغاتی

جا کلیدی و جاسوییچی تبلیغاتی یک هدیه شیک و ارزان است که با درج لوگوی سازمان شرکت و کسب و کارتان تبدیل به یک هدیه خاص و بی‌نظیر می‌شود و یک هدیه بسیار کاربردی جهت تبلیغات برند شما می‌‌باشد. کادو 360 مدلی از جاکلیدی خاص را به تولید رسانده است که نمایی برابر و دقیق از محصول و یا لوگو شماست.

زمانی که از جاکلیدی اختصاصی استفاده می‌کنید در واقع برای خودتان و یا شرکتتان ایجاد درآمد می‌کنید و باعث یادآوری هر روزه از برند و شعار کسب و کارتان می‌شوید که خود باعث تکرار و ماندگاری در ذهن و خاطر افراد می‌شود.

انواع جاکلیدی تبلیغاتی کادو360

انواع جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی‌های تبلیغاتی کادو 360 در مدل‌های متنوع و گوناگونی می‌باشد مانند:

جاسوییچی تبلیغاتی معرف و مبلغ آشکاری برای تبلیغ کسب و کار شما است. بسته به میزان بودجه ای که برای تبلیغات در نظر گرفته اید می تواندی هر مدل جاکلیدی که مد نظرتان است را سفارش دهید.

به همین دلیل در انتخاب چاپخانه و تولید کننده این هدیه تبلیغاتی دقت لازم را به عمل بیاورید.. اهمیت این موضوع به اندازه‌ای است که اگر دقت لازم را نداشته باشید تمام هزینه‌هایی که در این مسیر صرف کرده‌اید را بیهوده از دست خواهید داد.

اکثر جاکلیدی‌ها به راحتی به کلید و سوییچ  شما متصل می‌شوند خوش دست راحت و نام تجاری شما را به بهترین شکل با خود حمل می‌کنند

دلایل انتخاب جاکلیدی تبلیغاتی به عنوان هدیه

از دلایل انتخاب جاکلیدی تبلیغاتی علاوه بر ارزان قیمت بودن تنوع در مدلها برای سلایق مختلف است طول عمر طولانی و همه گیر بودن استفاده از جاسوییچی تبلیغاتی از مزایای ارزشمند دیگر آن است.

استفاده از سرکلیدی در هنگام ورود و خروج به منزل، محل کار بسیار رایج است و در هر بار استفاده از آن افراد با نگاه به سرکلیدی برند شما را در خاطرشان خواهند سپرد. این استفاده از سرکلیدی به صورت مکرر باعث می شود فرد در ضمیر ناخوداگاه خود راغب به استفاده از محصولات و یا خدمات شما شود.

جاکارتی تبلیغاتی کادو360

از جمله سایر هدایای تبلیغاتی که کاربردی مشابه با جاکلیدی دارند می توان به جا کارتی تبلیغاتی استفاده نمود. امروزه استفاده از کارت های اعتباری بسیار رواج یافته و در هر بار استفاده از کارت اعتباری شما بایستی جا کارتی را باز نموده و آن را استفاده نمایید. حال تصور کنید هر بار چشمتان به برندی که روی جاکارتی درج شده خواهد افتاد و آن را به خاطر خواهید سپرد. این نوع برند سازی بسیار قوی بوده و افراد را به مرور زمان به استفاده از خدمات و محصولاتتان هدایت خواهد نمود.

با مقاله با ست های مدیریتی آشنا شوید همراه با کادو360 باشید.

سرکلیدی هدیه ای تبلیغاتی ارزان برای برند سازی

جهت مشاوره و سفارش سرکلیدی تبلیغاتی با کادو360 در ارتباط باشید و از دسته جاکلیدی و جاکارتی تبلیعاتی  دیدن نمایید. علاوه بر سرکلیدی تبلیغاتی می توانید از هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، ست اداری، تقویم رومیزی، محصولات چوبی تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی دیجیتال، ماگ سرامیکی، لیوان مات (یخی) و . . . استفاده نمایید.

منبع:

promotionalkeychains.biz

enemad-logo
enemad-logo